Specjalista ds. Procesów Operacyjnych

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Białołęka

Numer referencyjny: KN/07/2019

Obowiązki:

• Przeprowadzanie wizytacji kontrolnych w sklepach;

• Tworzenie raportów sprzedażowych;

• Wsparcie zespołu handlowego w ramach bieżącej pracy i prowadzonych projektów;

• Tworzenie oraz egzekwowanie procedur biurowych oraz sklepowych;

• Kontrola zasadności faktur;

• Wsparcie procesów logistycznych dystrybucji towarów;

• Zapewnienie optymalnego poziomu funkcjonowania sklepów;

• Koordynowanie projektów inwentaryzacyjnych.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• Umiejętność planowania i rozwiązywania problemów;

• Sumienność i zaangażowanie;

• Umiejętności analityczne;

• Biegła znajomość programu EXCEL;

• Siła przebicia i pewność własnych działań.

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Praca w godzinach: 2 dni w tygodniu 8:00 - 16:00, 3 dni w tygodniu 11:30 - 19:30;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Wyjazd służbowy raz na dwa tygodnie do jednej z placówek firmy;

• Wpływ na realizację celów firmy;

• Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.