Specjalista ds. Pozyskiwania Kontaktów

Słupsk , Kościerzyna , Bytów , Gdańsk, pomorskie

Vosti Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jesteś zawsze pełen energii, uśmiech nigdy nie znika z Twojej twarzy. Lubisz, gdy wokół wiele się dzieje. Cechuje Cię radosny, udzielający się innym sposób bycia. Lubisz szybkie tempo i zróżnicowany bieg akcji. Jesteś specjalistą od relacji interpersonalnych, posiadasz szeroką sieć kontaktów, którą nieustannie poszerzasz.

Mamy dla Ciebie propozycję!

Poszukujemy Specjalisty ds. pozyskiwania kontaktów - wszechstronnej i ambitnej osoby, nastawionej na rozwój i osiąganie celów.

Twoim miejscem pracy będzie teren województwa podkarpackiego /Oddział Gdańsk/

Zapraszamy do aplikowania jeśli:

  • masz min. średnie wykształcenie;
  • jesteś dobrym kierowcą (kategoria B);
  • działasz systematycznie i konsekwentnie;
  • jesteś gotowy na samodzielną pracę w terenie;
  • jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną;
  • uwielbiasz kontakt z ludźmi i potrafisz budować trwałe relacje;
  • posiadasz wewnętrzną motywację, determinację w działaniu.

W czym będziesz mógł się wykazać?

  • w pozyskiwaniu danych kontaktowych klientów metodą D2D;
  • w przekazywaniu podstawowych informacji na temat ogniw fotowoltaicznych i związanych z nimi dotacji;
  • w aktywnym działaniu na rzecz rozwoju firmy;
  • w realizacji założonych celów;
  • w dbaniu o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Co od nas otrzymasz?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny/umowa zlecenie);
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy);
  • doskonałą atmosferę w pracy, pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności;
  • szkolenia techniczne z zakresu oferowanego przez firmę asortymentu;
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;
  • możliwość osobistego rozwoju.

Wymagania

Wynagrodzenie:

  • Motywacyjny system wynagrodzenia:
  • wynagrodzenie podstawowe (umowa o pracę);
  • wynagrodzenie dodatkowe za osiągane wyniki w pracy.

Przekonaliśmy Cię? Nie czekaj!

Prześlij nam swoje CV i udowodnij, że to właśnie Ciebie szukamy!

Jesteśmy lubelską firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów... paneli fotowoltaicznych tzw. solarów do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni słonecznych, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.

Dla wielu osób ekologia to tylko pusty slogan, modne hasło. Dla nas to coś o wiele więcej! To nie tylko główna wartość wynikająca z naszej pracy, ale przede wszystkim ciągłe działanie, które motywuje nas do poszukiwania i tworzenia najbardziej korzystnych rozwiązań oraz propagowania idei odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne stały się naszą największą pasją, której poświęcamy się z zaangażowaniem i ogromną starannością.

Mówiąc o odnawialnych źródłach energii, nie zapominamy o innowacji. W Vosti wierzymy, że natura i technologia mogą iść w parze. Dlatego przez cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, które sprawią, że każde gospodarstwo domowe będzie prowadzone w sposób ekologiczny i ekonomiczny.

W naszej codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych produktów od renomowanych producentów paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom gwarancję wysokiej jakości oraz kompleksowe działania w zakresie doradztwa, tworzenia projektów, pozyskiwania dofinansowań na kolektory słoneczne, ich montażu oraz serwisu.

Zajmujemy się wyłącznie systemami fotowoltaicznymi, skupiając się na dostarczaniu najwyższej jakości usług. Dodatkowo, każdy z naszych pracowników posiada szeroką wiedzę techniczną, dzięki czemu potrafimy dobierać zestawy dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta