Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów/ Land Acquisition Specialist

Warszawa lub Poznań, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper powierzchni przemysłowych, od wielu lat z powodzeniem działający również na terenie Polski. Do działu Land Development poszukujemy aktualnie osoby, która obejmie stanowisko Specjalisty ds. Pozyskiwania Gruntów. Możliwość zatrudnienia w Poznaniu lub w Warszawie.

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Pozyskiwania Gruntów odpowiedzialna będzie za bieżące wyszukiwanie gruntów inwestycyjnych, przeprowadzanie procesów związanych z oceną potencjału gruntów, weryfikację ich stanu prawnego, negocjacje z właścicielami, kontakt z lokalnymi instytucjami, aż po finalizację transakcji zakupu.

Nasz Klient Zapewnia:

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, u lidera z branży deweloperskiej
  • możliwość rozwoju zawodowego, przy współpracy z najlepszymi ekspertami w branży
  • pracę przy różnorodnych projektach, dla klientów z wielu obszarów
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe (gospodarka przestrzenna, geodezja itp.)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena