Specjalista ds. Polskiego Prawa Pracy

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1132507

Międzynarodowa firma logistyczna poszukuje specjalisty z zakresu HR i polskiego prawa pracy! Jeżeli posiadasz 2-3 lata doświadczenia z zakresu polskich kadr i płac i chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku - zaaplikuj!

Opis stanowiska:

Specjalista będzie częścią zespołu HR podlegającego bezpośrednio HR Managerowi. Będzie zapewniał codzienne wsparcie HR pracownikom i menedżerom, udzielał odpowiedzi odnośnie polityki kadrowej i polskiego prawa pracy oraz pomagał nowym pracownikom w procesie onboardingu. Pracownik będzie również zaangażowany w przygotowywanie umów i prowadzenie akt osobowych pracowników.

Biuro:Wadowicka 3, Kraków
Godziny pracy:9-17:30 (wliczona pół godzinna przerwa lunchowa)
Umowa:Umowa o pracę na zastępstwo (ok 12-13 miesięcy) + 3 miesięczna umowa na okres próbny

Wymagania:

Idealny kandydat powinien znać j. angielski na poziomie min. B2+, posiadać doświadczenie na stanowisku HR (2-3 lata) i być zaznajomiony z polskim prawem pracy oraz przepisami i procesami HR.

Co zyskujesz?

Oprócz stanowiska w uznanej, międzynarodowej organizacji, pracownik otrzyma atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, vouchery na posiłki). Dodatkowo dla każdego pracownika oferowane jest dofinansowanie do rozwoju zawodowego!

Zaaplikuj teraz!

Jeżeli uważasz, że jest to pozycja dla Ciebie kliknij przycisk "Apply now!" i prześlij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland