Specjalista ds. Podatków

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Specjalista ds. PodatkówMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Przygotowywanie danych dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych, VAT i WHT
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych dla spółek europejskich
  • Obliczanie aktywów i rezerwy z tytułu odroczonego podatku
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego przedstawienia dokumentacji i zwrotów do organów regulacyjnych (w tym CIT, WHT, VAT)
  • Opracowywanie, utrzymywanie, dokumentowanie, kontrolowanie i aktualizowanie procedur składania sprawozdań podatkowych i opodatkowania według standardów
  • Bieżący kontakt z partnerami biznesowymi i doradcami podatkowymi w różnych krajach

Wymagania:

  • Ponad 2-letnie doświadczenie w zakresie kalkulacji podatków
  • Ukończone studia finansowe lub ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra organizacja czasu pracy i komunikatywność we współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju merytorycznego i awansu
  • Pracę w międzynarodowej firmie, w dynamicznym zespole
  • Szkolenie wdrożeniowe, oraz możliwość udziału w szkoleniach merytorycznych poszerzających specjalistyczną wiedzę
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.