Specjalista ds. Planowania Materiałowego

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1108499

Zadania:

- kontakt z dostawcami w celu zatwierdzania zleceń produkcyjnych
- składanie zamówień u dostawców
- koordynowanie dostaw materiałów zgodnie z potrzebami produkcji
- weryfikacja i utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów
- zarządzanie bazą danych w systemie SAP
- koordynowanie transportu z działem logistyki

Wymagania:

- biegły język angielski
- wykształcenie wyższe (inżynieria/ekonomia z elementami logistyki lub łańcucha dostaw)
- znajomość systemu SAP

Nasz klient oferuje:

- umowę o pracę
- możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy
- współpracę z międzynarodowym Teamem
- dynamiczne środowisko z doskonałą atmosferą
- pakiety medyczne
- kartę MultiSport

Jeśli jesteś osobą spełniającą powyższe wymagania, chcesz się rozwijać w międzynarodowej organizacji to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy