Specjalista ds. Planowania i Przygotowania Produkcji

Łódź, łódzkie

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Do naszego Zakładu Elementów Izolacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Planowania i Przygotowania Produkcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości produkcji poprzez rzetelną kalkulację zamówień oraz terminowe przekazywanie dokumentacji technicznej na wydział produkcyjny.

Twoje obowiązki:

  • Kalkulacja zamówień i ofert pod kątem cenowym, materiałowym i godzinowym.
  • Przygotowanie dokumentacji i koordynacja wprowadzanych zmian.
  • Archiwizacja dokumentacji poprodukcyjnej.
  • Zapewnienie informacji niezbędnych do zrealizowania produkcji.
  • Aktualizacja norm czasowych poprzez obserwacje stanowiskowe oraz udział w procesie doskonalenia.
  • Inicjowanie i wdrażanie przedsięwzięć zmierzających do usprawnienia pracy oraz procesu.
  • Współpraca z wydziałem produkcyjnym i działem zaopatrzenia.
  • Komunikacja z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Znajomość MS Office (głównie Excel).
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Zdolności analityczne oraz nastawienie na realizację celu.
  • Dokładność i skrupulatność w realizacji zadań.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu i nadawania priorytetów.
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy własnej z zachowaniem terminowości realizacji zadań.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Wymagania

Więcej o nas

To wyjątkowy moment na dołączenie do ABB Power Grids. ABB i Hitachi podpisały porozumienie o utworzeniu spółki joint venture (JV). Chcemy stać się nowym światowym liderem w sektorze energetyki dzięki wykorzystaniu mocnych stron obu firm. ABB Power Grids i Hitachi to w sumie 230 lat tradycji i doświadczenia na rynku. Razem będziemy w stanie kształtować przyszłość energetyki za pomocą pionierskich technologii i staniemy się preferowanym partnerem w budowaniu mocniejszej, bardziej inteligentnej i ekologicznej sieci energetycznej. Proces tworzenia jednej spółki ma zostać zakończony w pierwszej połowie 2020 roku, po otrzymaniu wymaganych zezwoleń. Przyłącz się do tej pasjonującej podróży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

ABB to światowy lider w dziedzinie energetyki i automatyki. Zapewnia nieograniczony... dostęp do pojawiających się technologii oraz pracę w międzynarodowym środowisku, umożliwiającym dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta