Opis stanowiska pracy

Specjalista ds.Płac

  • bierze udział w opracowaniu, administruje, monitoruje system wynagrodzeń w firmie,
  • nalicza wynagrodzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami i sporządza listę płac oraz dba o terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • przygotowuje i realizuje system świadczeń dodatkowych,
  • wdraża nowoczesne narzędzia usprawniające działanie systemu wynagrodzeń,
  • zapewnia dostosowanie systemu wynagrodzenia do aktualnych wymogów prawnych,
  • tworzy raporty kadrowo-płacowe,
  • pracownik zobowiązany jest do przestrzegania przepisów dotyczących
  • przetwarzania danych osobowych oraz dostępu do udzielonych danych informatycznych Sieci DeSilva wynikających z zajmowanego stanowiska.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ekonomia, finanse,
  • kilkuletnie doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie:
  • ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
  • podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • prawa pracy,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz programów Word, Excel, Płatnik,
  • sumienność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
  • mile widziana znajomość programu Bomark oraz przepisów dotyczących wynagrodzeń w branży hotelarskiej.

Prezentacja firmy

Najbardziej przyjazne Hotele DeSilva – nowa jakość hotelarstwa. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja