Specjalista ds. płac (rynek niemiecki)

Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, pomorskie

WRO-SYSTEM - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie, realizacja i nadzór księgowości płac;
  • Rozliczanie czasu pracy i administrowanie systemem rozliczania czasu pracy;
  • Wyjaśnienie kont płacowych;
  • Wsparcie w sprawach związanych z niemieckim ubezpieczeniem społecznym oraz prawem podatkowym dotyczącym płac;
  • Rozliczanie i koordynowanie benefitów pracowniczych;
  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych oraz deklaracji korygujących;
  • Rejestrowanie oraz wyrejestrowywanie pracowników w odpowiednich urzędach;
  • Monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich;
  • Przygotowywanie standardowych raportów i statystyk osobowych;
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego z zakresu prawa pracy i wynagrodzeń pracownikom oraz kadrze menedżerskiej w dedykowanym obszarze.

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. płac na rynku niemieckim;
  • Praktyczna znajomość programu DATEV;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny;
  • Dokładność i skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze księgowości płac;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy