Specjalista ds. Personalnych

Benett People Sp. z o.o.

Zielonka, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w zaawansowanych technologiach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielonka
11/2020

Zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • przygotowywanie raportów
  • terminowe naliczanie wynagrodzeń
  • sporządzanie umów o pracę
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • aktualizacja akt osobowych
  • wsparcie bieżących zadań w obszarze HR

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i umiejętność ich stosowania
  • znajomość zagadnień z zakresu PDOF i ZUS wynikających z umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • wiedzy i doświadczenia w zakresie naliczania wynagrodzeń
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na okres 5 miesięcy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.