SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Komorniki, k., Środa Śląska, dolnośląskie

Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do naszej fabryki zlokalizowanej w Komornikach poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Nr ref 180/2020

Opis stanowiska pracy:

  • Wsparcie działu personalnego w procesie rekrutacji pracowników
  • Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Administracja kadrowo - płacowa
  • Aktywny udział w procesach rozwoju pracowników, oceny pracowniczej oraz komunikacji wewnętrznej
  • Przygotowanie prezentacji i analiz na potrzeby kadry zarządzającej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm... produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S. PGW posiada 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja