Specjalista ds. Personalnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. PersonalnychMiejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie pełnej administracji kadrowej w tym sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • organizacja wdrożeń i szkoleń dla pracowników,
  • administracja i organizacja świadczeń pracowniczych,
  • dbanie o dobrą komunikację w firmie i poprawny obieg dokumentów.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa programów kadrowych,
  • chęć do nauki i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • rozwój kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.