Specjalista ds. operacyjnego utrzymania sieci Paczkomatów®

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:

  • Kontakt głównie w języku angielskim z kontrahentem (operatorem Paczkomatów®) i Serwisem własnym Integer
  • Procesowanie zgłoszeń serwisowych i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • Przygotowanie raportów dot. usług serwisowych i statystyk,
  • Planowanie i koordynowanie akcji serwisowych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów.

Oczekujemy:

  • Znajomość Języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza programu Excel i Word,
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta lub serwisie,
  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista, solidność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Radzenia sobie ze stresem oraz presją czasu

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowaną kartę Multisport i pakiet medyczny,
  • Komfortową przestrzeń biurową,
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.