Specjalista ds. Ofertowania

Krapkowice, opolskie

Multiserwis Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie kalkulacji oraz wyceny projektów montażu mechanicznego instalacji przemysłowych (konstrukcje stalowe, urządzenia) i izolacyjnych
  • Współudział w procesie przygotowania i planowania produkcji
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Kontakt z klientami i dostawcami

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży montażu mechanicznego (konstrukcje stalowe, urządzenia przemysłowe)
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie A2-warunek konieczny
  • Dobra znajomość Microsoft Office, Excel
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego lub znajomość Auto – Cad
  • Zaangażowanie i chęć do rozwoju kompetencji
  • Umiejętność pracy zespole

Proponujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach
  • Wykorzystywanie znajomości języka obcego w codziennej pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED.

Wymagania

Multiserwis Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo należące do struktur niemieckiego koncernu... Bilfinger SE w Monachium, którego głównym akcjonariuszem jest koncern Bilfinger SE. Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Zatrudnia ponad 3700-osobowy zespół świetnie wykształconych i doświadczonych fachowców.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta , Praca Inżynieria , Praca Analityka