SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Wrocław, dolnośląskie

NEONET S.A.

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Zarządzanie odbiorami odpadów opakowaniowych i komunalnych w sieci sklepów (dekretacja faktur, składanie deklaracji, negocjowanie umów, tworzenie harmonogramów)
  • Prowadzenie ewidencji KPO i KEO
  • Tworzenie sprawozdań środowiskowych
  • Dbanie o estetykę, kompletność wyposażenia i przeglądy w Centrali firmy
  • Współpraca z serwisem porządkowym w oddziałach

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Dużej samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej motywacji oraz zaangażowania w powierzone obowiązki

Firma NEONET S.A. z siedzibą we Wrocławiu, jest jedną z wiodących w Polsce sieci sprzedaży... hurtowej i detalicznej sprzętu AGD, RTV i IT. Obecnie posiada przeszło 500 sklepów pod logo NEONET.

Sieć oferuje szeroką gamę produktów z branży RTV, AGD, IT, FOTO, GSM i multimediów oraz bogaty pakiet usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, w tym szeroki wachlarz usług kredytowych (raty, przedłużona gwarancja). Obecność sklepów w kilkuset miastach Polski gwarantuje Klientom łatwy dostęp do oferty.

Misją NEONET jest zaspokojenie potrzeb klientów poprzez zapewnienie łatwego dostępu do produktów i usług ułatwiających życie i dostarczających rozrywkę. Od początku działalności firma buduje wśród Klientów świadomość marki nowoczesnej, oferującej atrakcyjne produkty w najlepszych cenach na rynku. Firma w swoich działaniach kieruje się mottem: „NEONET. U nas najdroższy jest Klient”. Starania te znalazły odzwierciedlenie w opinii Klientów - w 2008 r. NEONET został uhonorowany „Godłem Jakości Obsługi ”.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca BHP / Ochrona środowiska , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis