Specjalista ds. obsługi zleceń z j. niemieckim/ francuskim/ niderlandzkim

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-6-59428
Wynagrodzenie: 4500 - 6000 PLN

Dla centrum biznesowego zlokalizowanego w Bydgoszczy, poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby dołączyć do zespołu na stanowisko: Specjalista ds. obsługi zleceń z j. niemieckim/ francuskim/ niderlandzkim

Główne zadania:
- wsparcie zapytań przychodzących od klientów
- zarządzanie procesem zleceń
- odpowiadanie na pytania, reklamacje i zwroty
- kontakt poprzez e-mail, chat, telefon

Wymagania:
- biegła znajomość języka niemieckiego/francuskiego lub niderlandzkiego min. C1
- znajomość języka angielskiego min. B1
- wykształcenie wyższe
- swobodna obsługa komputera i pakietu MS Office
- zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, dokładność
- mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub administracji

Korzyści:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca w godzinach 8-16.30 (pn-pt)
- szkolenie wdrożeniowe w obowiązki
- pracę w stabilnej międzynarodowej firmie w atrakcyjnej lokalizacji
- system premiowy
- przyjazne środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta