Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa klienta - udzielanie informacji o produktach i usługach
  • E-mailowa obsługa klienta - udzielanie odpowiedzi na wiadomości
  • Wprowadzanie danych do systemu, aktualizacja treści
  • Przyjmowanie zamówień i reklamacji
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • Dobra dykcja
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym (8:00-17:00)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem

Naszym Pracownikom zapewniamy:

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się sieć aptek.

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Obsługa klienta