Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Jawczyce obok Ożarowa Mazowieckiego (pow. warszawski zachodni)

Poszukujemy osoby z biegłą znajomością obsługi komputera (Word, Excel) do pracy polegającej na obsłudze procesów związanych ze zmianą sprzedawcy energii elektrycznej oraz przygotowaniem i składaniem ofert.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.:

OBOWIĄZKI:

  • realizowanie procesów zmiany sprzedawcy
  • konfigurowanie nowych kontraktów w systemie billingowym
  • przygotowywanie oraz składanie ofert
  • analiza rozliczeń
  • kontakt z klientem
  • przygotowywanie dokumentacji oraz pism

Praca o charakterze stacjonarnym w siedzibie spółki.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta lub sprzedażą.
  • Znajomość aplikacji biurowych (MS Office).
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w stresie.

Prezentacja firmy

Entrade Sp. z o.o. prowadzi działalność koncesjonowaną polegającą na spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Energetyka, Praca Inne