Specjalista ds. obsługi klienta z językiem hiszpanskim

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-6-59582
Wynagrodzenie: 6000 - 7500 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży najnowszych rozwiązań IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Główne obowiązki:

- Działanie w teamie presales, wykonywanie połączeń wychodzących, ofertowanie niowych Klientów, pozyskiwanie leadów
- Codzienna komunikacja mailowa oraz telefoniczna w języku niemieckim
- Pomoc klientom w dopasowaniu najlepszej opcji rozwiązania dla ich biznesu
- Administracja dokumentacją

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w obsłudze klienta będzie mile widziane
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, chęć pracy w zespole sprzedażowym

Korzyści:
- Elastyczny czas pracy - start 8 lub 9,
- Obecnie Home office, rekrutacja prowadzona zdalnie, następnie praca w biurze we Wrocławiu, możliwość 8 dni / miesięczne home office
- Wdrożenie na stanowisko
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie na życie
- System multikafeterii

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta