Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim lub niemieckim

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-11-51430
Wynagrodzenie: 5000 - 7000 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji zlokalizowanej w centrum Wrocławia, poszukujemy Kandydatów:
Obowiązki na stanowisku zależą od doświadczenia, przy rozpoczęciu pracy przeprowadzone jest kompleksowe szkolenie.
Do obowiązków na stanowisku zalicza się:
- Kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w organizacji, uczestniczenie w spotkaniach
- Wprowadzanie danych do systemu, opracowywanie wycen i raportów, praca z pakietem Ms Office, w zależności od kompetencji językowych – tłumaczenia
- Wsparcie managera w codziennej pracy

Wymagania:
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe- kierunki ekonomiczne, administracja, logistyka, studia filologiczne
- Doświadczenie w pracy na stanowiskach finansowych i/lub administracyjnych będzie atutem, ale nie jest wymagane, firma dostarcza szkolenia
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
- Dobra znajomość pakietu MS Office ( szczególnie MS Excel)

Korzyści:
Klient oferuje:
- Ciekawe i rozwijające stanowisko pracy w międzynarodowych strukturach
- Możliwość uczestniczenia w szkoleniach
- Kartę Multisport
- Prywatną opiekę medyczną

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Administracja biurowa , Praca IT - Bazy danych