Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1180274

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy ze swoją siedzibą w centrum Krakowa — poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze obsługi Klienta anglojęzycznego.

Stanowisko jest związane ze wsparciem pracowników Klientów firmy w zakresie obsługi platformy HR-owej. Zapytania mogą dotyczyć zarówno kwestii technicznych, jak i doradczych. Kontakt odbywa się drogą telefoniczną i mailową. Komunikacja w 100% w języku angielskim.

Od Kandydatów oczekujemy zaawansowanej znajomości języka angielskiego (C1), komunikatywności i otwartości na kontakt z Klientem. Doświadczenie w obszarze customer service będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy  3-miesięczny kontrakt z możliwością nawiązania dłuższej współpracy (12.02.2024 - 11.04.2024), prywatną opiekę medyczną, pełne wdrożenie do obowiązków, a także pracę w systemie hybrydowym.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV w języku angielskim.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 36.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi