Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. tureckim lub j. rumuńskim - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. tureckim lub j. rumuńskimMiejsce pracy: Kraków

Główne obowiązki:

  • codzienny kontakt z kluczowymi klientami za pomocą maila i telefonu,
  • odpowiadanie na zapytania i rozwiązywanie pojawiających się trudności,
  • administrowanie zgłoszeniami w systemie,
  • proponowanie usprawnień,
  • udział w projektach automatyzacyjnych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. tureckiego i/lub rumuńskiego (co najmniej poziom B2),
  • dobra znajomosć j. angielskiego,
  • orientacja na klienta,
  • rozwinięte umiejetnosci komunikacyjne.

Oferujemy:

  • mozliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • stabilną pozycję,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • stałe godziny pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.