Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Pruszków, Nadarzyn, Warszawa, Piaseczno, Tarczyn, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Otwock, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego (bez sprzedaży!)
  • Umawianie dostaw wybranych artykułów do klientów
  • Rejestracja w systemie komputerowym wykonywanych zadań zgodnie z instrukcją
  • Analiza i wprowadzanie danch

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • Miła aparycja głosu, kontaktowość
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży archiwistyczno - logistycznej w Nadarzynie
  • Pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od pn-pt
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 6000 zł brutto
  • Pracę w młodym zespole
  • Bardzo przyjazną atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę
  • Benefity

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Call Center / Telemarketing