Specjalista ds. obsługi klienta z j. greckim

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-6-63894
Wynagrodzenie: 5500 - 8000 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:
- obsługa i zarządzanie kolejnością zamówień
- kontakt mailowy i telefoniczny z klientem greckojęzycznym
- wprowadzanie sprzedaży do systemu SalesForce
- odpowiadanie na zapytania Klientów
- doradzanie klientom odnośnie produktów firmy

Wymagania:
- biegła znajomość języka greckiego - poziom C1
- komunikatywna znajomość j. angielskiego - system w j.angielskim
- doświadczenie w obszarze obsługi klienta, logistyce, HR lub zakupach będzie atutem, ale nie jest wymagane (firma oferuje całościowe szkolenie)
- znajomość procesów związanych z łańcuchem dostaw będzie mile widziana

Korzyści:
- benefity sportowe
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- praca w firmie dbającej o środowisko
- praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
- możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta