Specjalista ds. Obsługi Klienta z j.francuskim

Kraków, małopolskie

HRO Recruitment

Opis stanowiska pracy

HRO Recruitment jest dostawcą usług HR działającym pod numerem 6696. Dostarczamy najlepsze usługi rekrutacyjne, poszukując w imieniu naszego Klienta osoby o następującej roli:

Obowiązki:

Wykonywanie połączeń do klientów francuskojęzycznych

Dostarczenie analizy dotyczącej klientów indywidualnych oraz korporacyjnych

Praca z różnymi systemami

Efektywna komunikacja z zespołem

Dostarczanie wysokiej jakości usług

Wymagania:

Biegła znajomość j. francuskiego min. C1

Dobra znajomość j. angielskiego min. B2

Wykształcenie wyższe

Umiejętności komunikacyjne

Umiejętność analitycznego myślenia

Umiejętność pracy w zespole

Umiejętność rozwiązywania problemów

Doświadczenie w bankowości lub obsłudze klienta nie jest wymagane, ale będzie zaletą

Oferta:

Stabilna praca w profesjonalnym zespole

Interesująca ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji

Prywatna opieka zdrowotna

Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity

Verita HR Polska is created by professionals with an innovative approach to recruitment and a... passion for new technologies (entry number in register: 5694). We provide services in the field of human resource management projects - including recruitment services at all levels of management, employer branding and outsourcing. We are currently looking for a candidate in the following role:  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta