Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref. SOK/003/AKO

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Przyjmowanie zamówień, zwrotów i reklamacji
  • Przygotowywanie faktur dla klientów
  • Tworzenie raportów oraz prognoz
  • Wsparcie administracyjne
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji: wsparcia technicznego, logistyki, produkcji, sprzedaży
  • Praca w systemie SAP

Oferta:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennych zadaniach
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
  • Benefity w ramach Manpower Premium
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony
  • Praca w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16.30
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku oraz współpraca z bezpośrednim przełożonym w jęz. angielskim)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na klienta
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials