Specjalista ds. Obsługi Klienta / Wsparcia Sprzedaży

Kropidłowscy Ubezpieczenia Sp.j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

DOM Ubezpieczeń Kropidłowscy to prywatna multiagencja ubezpieczeniowa działająca od ponad 20 lata na rynku małopolskim. Z naszych usług korzystają duże korporacje, średnie i małe firmy, instytucje oraz tysiące klientów indywidualnych. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do nowo otwieranego biura w Krakowie kandydata/ki na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów biura
• sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
• przygotowywanie kalkulacji, ofert i umów ubezpieczenia
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
• budowanie i umacnianie wizerunku Firmy
• budowanie długotrwałych relacji z klientami

Oczekiwania:
• min. wykształcenie średnie, mile widzialne wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość
• min. roczne doświadczenie w obsłudze Klienta, mile widziane z obszaru sprzedaży produktów finansowych
• łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
• umiejętność analizy danych finansowych
• umiejętności negocjacyjne
• wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu
• samodzielność
• biegła obsługa komputera, w tym bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
• czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
• stabilną i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze
• możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wpływ na organizację pracy
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zakresu pracy
• motywacyjny system wynagrodzenia powiązany z wynikami sprzedaży
• udział w szkoleniach branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłane aplikacje nie będą kandydatom zwracane.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej (www.kropidlowscy.com) i profilu na FB (www.facebook.com/KropidlowscyUbezpieczenia)

Prezentacja firmy

DOM Ubezpieczeń Kropidłowscy to prywatna multiagencja ubezpieczen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia