Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

GOFIT Sp. z o.o.

02-699 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma GOFIT Sp. z o.o. producent i dystrybutor artykułów sportowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje do swojego zespołu Specjalistę ds. obsługi klienta w sklepie internetowym.

Osoba, którą zatrudnimy na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za:

• codzienną obsługę zamówień internetowych oraz telefonicznych klientów,

• kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,

• nadzór nad realizacją zamówień,

• sporządzanie dokumentacji sprzedażowej oraz wysyłkowej,

• monitorowanie rynku pod względem trendów itp.,

• przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz zwrotów,

• kontakt z partnerami handlowymi.

Oferujemy:

• pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym zespole,

• pewność zatrudnienia w stabilnej firmie z mocno ugruntowaną pozycją na rynku,

• możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,

• zdobycie cennego doświadczenia podczas pracy dla lidera na rynku,

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia,

Od kandydata oczekujemy:

• dobrej znajomości obsługi komputera,

• dobrej organizacji pracy,

• umiejętności pracy w zespole i dostosowywania się do różnych sytuacji,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• mile widziana znajomość obsługi sklepów internetowych oraz programów księgowo-magazynowych (Subiekt)

• prawo jazdy kat. B.

Prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające zapis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą działającą na rynku produktów sportowych i fitness od 200... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy