Specjalista ds. obsługi Klienta (k/m)

Trenkwalder

Tychy, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Obowiązki:
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi,
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta i wizerunek firmy,
  • przygotowanie i nadzór nad zapytaniami ofertowymi (RFQ),
  • przygotowywanie ofert (zbieranie kosztów, kalkulowanie cen, prowadzenie indeksacji materiałów, przygotowywanie ofert na formularzach klientów),
  • nadzór nad dokumentacją klienta, w tym procesowanie i koordynowanie realizacji umów z klientami,
  • nadzór na projektami i zmianami wdrażanymi przez klientów,
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedaży, monitorowanie satysfakcji klientów,
  • współpraca z działami rozwoju, jakości, produkcji, logistyki, inżynieringu,
  • ścisła współpraca z działem księgowości (wyjaśnianie zapytań dotyczących fakturowania projektu i zaległych płatności),
  • odpowiedzialność za procesowanie zmian w systemie ERP oraz dbałość o masterdata sprzedaży.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczne doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego (dział obsługi klienta w firmie produkcyjnej),
  • dobra znajomość języka niemieckiego (B2) - warunek konieczny,
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2) - warunek konieczny,
  • otwartość na zmiany, łatwość nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • samodzielność,
  • zdolność logicznego i analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność współprowadzenia projektów.

Oferujemy:
  • umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia,
  • przejrzysty system premiowania,
  • możliwość pracy zdalnej zgodnie z polityką firmy,
  • dostęp do platformy szkoleniowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • wykorzystywanie języków w swojej codziennej pracy,
  • pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, paczki mikołajkowe, świąteczne,
  • dopłaty do karty sportowej Multisport,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku.
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim.

Za proces rekrutacyjny odpowiada Specjalista Rekrutacji Aleksandra Świeca.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy