Specjalista ds. obsługi klienta - język niemiecki

Kielce, świętokrzyskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-6-41760

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur działu obsługi klienta, poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego zainteresowanych stanowiskiem:

Specjalisty ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Kielce

Zakres zadań:
- dbanie o prawidłową realizację składanych zamówień,
- kontakt z klientem zewnętrznym firmy (rynek niemieckojęzyczny),
- aktywna współpraca z działem handlowym, magazynowym, finansowym oraz prawnym,
- weryfikacja statusu płatności,
- przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, tłumaczeń,
- zarządzanie danymi w systemie IFS.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego,
- doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta, sprzedaży, będzie dodatkowym atutem,
- wykształcenie min. średnie,
- praktyczna znajomość pakietu MS Office,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne,
- wielozadaniowość, zorientowanie na Klienta, proaktywność.

Korzyści:
- ciekawe stanowisko w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- realna możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
- dostęp do szkoleń merytorycznych oraz produktowych,
- bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do posiłków).

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta