Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży – branża elektryczna

Bielsko-Biała, śląskie

Smart-HR

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę rynku, budowanie sieci sprzedaży oraz pozyskiwanie klientów na terenie województw Śląskiego i Małopolskiego,
  • Profesjonalne doradztwo produktowe obejmujące oferowany asortyment sprzedaży,
  • Realizację planów sprzedażowych,
  • Współpraca oraz wsparcie klientów w zakresie technicznym,
  • Reprezentowanie firmy na targach i eventach branżowych.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie pozyskania i obsługi klientów B2B,
  • Wiedza z zakresu elektryki lub elementów elektrycznych (np. oświetleniowych itp.),
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
  • Sprawnej organizacji swojej pracy oraz profesjonalnego podejścia do klienta,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Samochód służbowy,
  • Pracę zarówno w siedzibie firmy, jak i w terenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i prowizyjnej,
  • Pracę w atmosferze wsparcia i duże możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej w obszarze sprzedaży i dystrybucji materiałów elektrycznych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Prezentacja firmy

Szukasz pracy?
Rekruterzy tworzący agencję rekrutacyjną SMART- HR chętnie Ci w tym... pomogą.
Wierzymy, że największym skarbem firmy są doskonale dobrani i zmotywowani pracownicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi rekrutacjami.

Nie znalazłeś oferty pracy, która i rozwinie Twój potencjał?
Wyślij nam swoje aktualne CV. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jesteś przedsiębiorcą?
Naszym celem jest usprawnienie funkcjonowania firm. Dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu sprostasz wymaganiom dzisiejszego rynku. Błędy związane z wyborem nieodpowiednich pracowników mogą przełożyć się na funkcjonowanie całej organizacji, straty finansowe oraz stagnację firmy.
Twój sukces w biznesie jest na wyciągnięcie ręki, lecz wymaga wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego wsparcia z zewnątrz. Dlatego powstał SMART-HR, firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i skutecznym pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Zapoznaj się z naszą ofertą i rozwijaj się z nami.

Smart-HR realizuje zlecenia z zakresu:

-Rekrutacji i selekcji pracowników
-Doradztwa HR w zakresie zarządzania personelem (motywacja, systemy wynagradzania)
-Szkoleń: menedżerskich, sprzedażowych, rozwijających kompetencje społeczne
-Doradztwa w zakresie Prawa Pracy
-Kadr, Płac, BHP
-Job Coachingu dobierany plan rozwoju kariery, we współpracy z coachem zawodowym.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie