Specjalista ds. Obsługi Klienta i Logistyki

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, lidera na polskim rynku w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań z obszaru utrzymania czystości, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty/tki ds. Obsługi Klienta i Logistyki.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, oferująca bogaty wachlarz profesjonalnych rozwiązań z obszaru utrzymania czystości dla sektora B2B. Wraz ze stabilnym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Specjalisty/tki ds. Obsługi Klienta i Logistyki.

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP, oraz nadzór nad ich realizacją;
  • Składanie zamówień na produkty u dostawców oraz w zakładach produkcyjnych;
  • Monitorowanie dostępności produktów i uzupełnianie niezbędnych surowców;
  • Zarządzanie problemami związanymi z procesem dostawy;
  • Koordynowanie zagadnień związanych z transportem wychodzącym i przychodzącym;
  • Współpraca z Klientami w zakresie wysyłek, odbioru towarów, rezerw, oraz doradztwa w zakresie asortymentu;
  • Opieka nad reklamacjami i realizacją zwrotów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP - warunek konieczny;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne;
  • Otwarcie na rozwój nowych umiejętności i pozyskiwanie wiedzy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w zgranym i dynamicznym zespole
  • Prywatna opieka medyczna (w tym opieka stomatologiczna)
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page