Specjalista ds. Obsługi Klienta - Favato

Shoper

Radom, mazowieckie

Shoper
Shoper to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działamy na rynku e-commerce od 2005 roku, pozwalając na swobodną i profesjonalną sprzedaż online. Z naszego oprogramowania korzysta ponad 15 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.

Jeśli też jesteś pasjonatą e-handlu oraz nowych technologii, uwielbiasz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najbardziej dynamicznej branży na świecie – dołącz do nas!

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu odpowiedzialnego za obsługę i rozwój programu Favato, szukamy Specjalisty ds. Obsługi Klienta

Pracując na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie klientów związane z obsługą programu do fakturowania Favato poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy w tym:

  • prowadzenie rozmów przychodzących - pomoc techniczna związana z obsługą i konfiguracją programu
  • kompleksową obsługę Klienta m.in. przygotowywanie ofert, wystawianie faktur
  • budowanie długoterminowych, dobrych relacji z bieżącymi/nowymi Klientami
  • prowadzenie rozmów wychodzących - badanie potrzeb klientów, kontakt z potencjalnymi klientami zakładającymi wersje testowe aplikacji, by pomóc w jak najlepszym poznaniu możliwości oprogramowania
  • współpracę z innymi działami Firmy: IT, Marketing, QA, PR oraz Shoper Premium

Czego od Ciebie oczekujemy? :

  • min. rocznego doświadczenia w obsłudze klienta, najlepiej w branży e-commerce
  • umiejętności prowadzenia skutecznej komunikacji (telefon, mail)
  • umiejętność organizacji pracy
  • ogólnej znajomości produktów i usług SaaS w branży e-commerce,
  • chęci uczenia się oraz szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy
  • determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności negocjacyjnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę.
  • onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • pracę w godzinach 08:00 - 16:00
  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, i inne…
  • możliwość pracy zdalnej
  • jeżeli preferujesz pracę w biurze lub hybrydowy model pracy, też jest taka możliwość
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.