Specjalista ds.Obsługi Klienta / Account Manager

Brand Oriented Sp. z o.o.

00-511 Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy partnerem konsultingowo-technologicznym. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania w obszarze sprzedaży i marketingu do wspierania decyzji, optymalizacji procesów biznesowych i ich automatyzacji.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: 00-511 Warszawa

Jeśli:

znajomość języka angielskiego pozwala Ci na swobodną komunikację

potrafisz budować długofalowe relacje z Klientami

jesteś sumienny/a i dobrze zorganizowany/a

obsługa komputera nie jest Ci obca

interesujesz się branżą digitalową

Oferujemy:

 pracę w młodym, wspierającym i otwartym na Twoje pomysły zespole

 możliwość rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji w firmie o zasięgu międzynarodowym

 start-upową atmosferę pracy

 narzędzia niezbędne do realizowania projektów

Codzienne zadania:

 koordynacja procesu wdrożenia Systemu u Klientów w Polsce i za granicą;

 obsługa zgłoszeń od Klientów (komunikacja wewnętrzna i do Klienta);

 współpraca z Klientami z Polski i zagranicy

 współprowadzenie szkoleń z zakresu wykorzystania Systemu

 wsparcie w zakresie rozliczeń Klientów

Szukamy:

 doświadczenia we współpracy z Klientem

 bardzo dobrej znajomość języka angielskiego

 praktycznej znajomość MS Office (w tym Excel, PowerPoint)

 zaangażowania, konsekwencji w działaniu i nastawienia na cel

 zainteresowania branżą reklamową

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.