Specjalista ds. obsługi eksportu

Doradztwo Personalne SET

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta Producenta innowacyjnych rozwiązań w budownictwie kontenerowym i modułowym aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Płock okolice

Do głównych zadań na w/w stanowisku będzie należało:

wsparcie sprzedaży na rynki zagraniczne poprzez m.in.

  • Przygotowanie i składanie ofert, uzgadnianie treści umów
  • Obsługę dokumentową procesów handlowych.
  • Przyjmowanie nowych zamówień,
  • Koordynowanie procesów związanych z eksportem.
  • Śledzenie i opieka podczas całego procesu trwania zamówienia
  • Bieżąca współpraca z innymi obszarami merytorycznymi firmy w celu bardzo dobrej realizacji zamówienia
  • Inne zadania związane z procesami wsparcia sprzedaży
  • Obsługa reklamacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem zagranicznym.
  • Dobra znajomość j. niemieckiego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z handlem (minimum 3 rok w tym zagranicznym min.1 rok).
  • Mile widziane doświadczenia w logistyce
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość obsługi Ms Office (Excel, Word)
  • Gotowość do relokacji

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wymiany doświadczeń
  • Wsparcie merytoryczne i pełne wdrożenie w obowiązki
  • Pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie
  • Zagraniczne podróże służbowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo – sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Biuro / Dokumentacja