Specjalista ds. należności (m/k)

Trenkwalder

Koninko, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Koninko
Zakres obowiązków:
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • kontakt telefoniczny lub mailowy w celu weryfikacji statusu płatności,
  • sprawdzanie limitów kredytowych, sald należności oraz dostarczanie przejrzystej dokumentacji klientowi oraz działami wewnętrznymi,
  • udzielanie odpowiedzi na pytania klientów lub oddziałów sprzedaży oraz rozwiązywanie problemów powodujących opóźnienia w regulowaniu wierzytelności,
  • regularne monitorowanie rachunków bankowych klientów i księgowanie płatności klientów w systemie ERP,
  • sporządzanie raportów cyklicznych i AD HOC służących monitorowaniu procesów odzyskiwania należności oraz regularne telekonferencje z działem sprzedaży.

Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie wyższe z dziedziny Finansów i Rachunkowości lub pokrewne w zakresie administracji biznesowej,
  • biegła znajomość języka angielskiego (min. C1) – wymaganie konieczne,
  • pewność siebie oraz doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie lub w kontaktach z klientami zagranicznymi (EMEA/NAR),
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel, Word, Outlook),
  • znajomość programu SAP.

Mile widziane:
  • umiejętność komunikacji w języku niemieckim, hiszpańskim lub włoskim.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia z przejrzystym systemem wynagrodzeń,
  • samodzielną, ciekawą i odpowiedzialną pracę w dużej organizacji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • niezbędne narzędzia do pracy (służbowy laptop, telefon),
  • elastyczny czas pracy,
  • dofinansowanie dojazdu do pracy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.