SPECJALISTA DS. MARKETINGU

PROFESSIONAL

Opole, opolskie

Od: PROFESSIONAL
Miejsce pracy: Opole

OPIS STANOWISKA:

  • kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów
  • prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych i dbanie o wizerunek marki w Internecie oraz poza nim
  • przygotowywanie logotypów
  • opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych
  • mierzenie efektywności działań marketingowych
  • współpraca z działem sprzedaży
  • prowadzenie badań marketingowych – analiza rynku i konkurencji
  • komunikacja z agencjami reklamowymi oraz koordynacja ich pracy,
  • koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi (agencja reklamowa, drukarnie),
  • zarządzanie treścią i grafiką
  • realizacja działań z zakresu PR
  • analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: wyższe kierunkowe (marketing, zarządzanie)
  • min. 3-letnie doświadczenie w sektorze promocji i reklamy
  • praktyczna umiejętność prowadzenia działań marketingowych-promowanie produktu, wizualizacje
  • biegła znajomośc pakietu office
  • doskonała znajomość obsługi social mediów
  • znajomość języka angielskiego /min. w stopniu b2/
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywność i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność i rzetelność
  • bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • System szkoleń wewnętrznych
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń + premia