Opis stanowiska pracy

9-19-58581

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Zakres obowiązków
- tworzenie treści do promocji w internecie poprzez ustalone kanały komunikacji;
-opieka nad stroną internetową;
- współpraca z działem graficznym;
- tworzenie strategii marketingowych;
- tworzenie raportów.

Wymagania:
- doświadczenie w branży e-commerce;
- otwarta i kreatywna postawa;
- umiejętność pracy w grupie;
- dobra organizacja pracy własnej;
- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata).

Korzyści:
-stałe, stabilne zatrudnienie (UoP lub B 2B)
-możliwość częściowej pracy zdalnej
-dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej;
-bezpłatne lekcje języka angielskiego;
-świeże owoce w biurze.

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja