Specjalista ds. Marketingu

Kraków, małopolskie

Talent Partners

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmy technicznej z branży automatyki przemysłowej z siedzibą w Krakowie - poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. SM/2002

Najważniejsze obowiązki:

  • przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych, a także materiałów graficznych i katalogów,
  • projektowanie, tworzenie i publikowanie treści i na stronach internetowych oraz w social mediach,
  • nadzór nad rozwojem stron WWW oraz wsparcie działań z obszaru pozycjonowania stron,
  • koordynacja udziału firmy w targach i wydarzeniach zewnętrznych promujących firmę,
  • organizacja wewnętrznych eventów,
  • przygotowywanie newslettera,
  • redagowanie materiałów dla prasy oraz utrzymywanie kontaktu z mediami,
  • współpraca z dostawcami usług marketingowych,
  • monitoring rynku, analiza potrzeb klientów oraz działań konkurencji,
  • nadzór nad przygotowywaniem fotorelacji z wydarzeń branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodna komunikację oraz tłumaczenie treści),
  • doświadczenie w organizowaniu eventów marketingowych (m. in. targów),
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu treści na strony internetowe oraz do social mediów,
  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji,
  • znajomość technik i narzędzi marketingowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i staranność w realizacji powierzonych zadań oraz dobra umiejętność organizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do wyjazdów i reprezentowania firmy na wydaniach branżowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej, szybko rozwijającej się firmie zajmującej się innowacyjnymi projektami,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja

Talent Partners to firma zajmująca się... rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli poszukujesz pracownika – zgłoś się do nas – znajdziemy Ci najlepszych kandydatów na rynku.
Działamy od 2007 roku i zrealizowaliśmy wiele projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Doskonale znamy rynek pracy, posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz rozbudowaną bazę danych kandydatów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym.
Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Nasze biuro znajduje się w Gliwicach, projekty rekrutacyjne prowadzimy głównie na terenie woj. śląskiego, a także na terenie całej Polski.
Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Nasz zespół rekrutacyjny to konsultanci / doradcy personalni / znawcy rynku pracy.
Podejmujemy wyzwania - realizacja projektów rekrutacyjnych to nasza pasja.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Internet / e-commerce , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja