SPECJALISTA DS. LOKALIZACJI FARM FOTOWOLTAICZNYCH

Lublin, lubelskie

Alseva Innowacje SA

Opis stanowiska pracy

(pracownik terenowy - cała Polska)

Obowiązki:

  • wyszukiwanie działek pod projekty elektrowni fotowoltaicznych,
  • wizje lokalne działek,
  • kontakt z właścicielami znalezionych działek oraz z osobami zainteresowanymi dzierżawą gruntów,
  • zawieranie umów z właścicielami działek,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

Wymagania:

  • gotowość do pracy w terenie,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • mocna motywacja do pozyskiwania klientów,
  • pracowitość i skrupulatność,
  • znajomość obsługi Geoportalu,
  • znajomość branży nieruchomości lub odnawialnych źródeł energii, głównie fotowoltaiki będzie dodatkowym atutem.

ALSEVA INNOWACJE SA to firma świadcząca specjalistyczne usługi w procesie doradztwa,... przygotowania i realizacji inwestycji dla sektora elektroenergetycznego, OZE (w tym Fotowoltaika).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka