Specjalista ds. logistyki

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1148680

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży dystrybucyjnej obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienne monitorowanie i kontrolę transportu wyrobów w celu zapewnienia ciągłości dostaw ze szczególnym naciskiem na kontakt pomiędzy zewnętrznymi dostawcami, aby zapewnić klientom terminową realizację zleceń.

Zakres obowiązków:
  • Codzienne monitorowanie i kontrola podróży transportu oraz proaktywna codzienna komunikacja z centrami dystrybucji i przewoźnikami w celu terminowej realizacji zleceń
  • Analizowanie i dbanie o terminowość dostaw oraz dalsze aktualizacje odpowiednich interesariuszy. Analiza trendów i prognozowanie przyszłych zdarzeń. Kontrola dostawców zewnętrznych.
  • Analizowanie danych, rozwiązywanie problemów oraz kontakt z klientami w celu zapewnienia ciągłości dostaw
  • Uczestnictwo w procesach mających na celu ciągłe doskonalenie procesów

   Wymagania:
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, logistyki, inżynierii, badań operacyjnych lub pokrewne.
  • doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw / logistyce / transporcie, najlepiej w obszarze dystrybucji
  • Biegła znajomość aplikacji MS Office (SQL będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie z TMW, WMS lub podobnymi.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i nastawienie na realizację celów
  • Umiejętności komunikacyjne i
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2) na wysokim poziomie, mile widziana również znajomość innych języków obcych

   Klient oferuje:
  • Współpracę w ramach dynamicznie rozwijającego się międzynarodowego zespołu
  • Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna (w tym 50% zniżki na usługi dentystyczne)
  • Imprezy firmowe
  • Rabat pracowniczy
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • 4 dodatkowe dni wolne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy