Specjalista ds. logistyki

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Pruszków

Miejsce pracy: Młochów

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity (Multisport, dodatkowy pakiet medyczny, dodatkowy pakiet ubezpieczeń, dostęp do zniżek na artykuły spożywcze)

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z operatorami logistycznymi
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu logistyki)
  • Znajomość j. angielskiego
  • Znajomość j. rosyjskiego (warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu Office
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Zadania:

  • Zbieranie oraz obsługa zamówień sprzedażowych i serwisowych
  • Współpraca ze spółkami sprzedażowymi w zakresie obsługi, planowania i wysyłek zamówień
  • Organizacja transportu krajowego i międzynarodowego oraz związanej z tym dokumentacji
  • Wystawianie faktur, kompletacja dokumentacji związanej z obsługą zamówień sprzedażowych
  • Monitoring dostaw i kosztów transportu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials