Opis stanowiska pracy

• Obsługa oraz nadzór dostaw i wydań magazynowych
• Obsługa logistyczna i koordynowanie przepływu części zamiennych i materiałów
• Zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych
• Nadzór nad gospodarką odpadami
• Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją magazynową
• Utrzymywanie porządku w magazynie
• Cykliczne inwentaryzowanie stanów magazynowych

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (min 3 lata)
• Znajomość języka angielskiego (komunikatywny)
• Obsługa komputera
• Prawo jazdy kategorii B
• Sumienność i dokładność
• Umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Gotowość do pracy w godzinach zmiennych w przedziale 7:00-15:00 lub 9:00 – 17:00

Mile widziane:

• Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej
• Transport wewnątrzzakładowy
• Obsługa wózka jezdniowego

Firma Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Volvo będącej jednym z... czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych, oferowanych w ramach wiodących marek, takich jak: Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus i Volvo Penta. Grupa oferuje również usługi informatyczne i finansowe.

Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym dealerem i autoryzowanym serwisem maszyn budowlanych Volvo (m.in. koparek, ładowarek, wozideł).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na magazynie