Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca zaawansowane technologicznie produkty z zakresu automatyki przemysłowej. W zawiązku z rozwojem Działu Księgowości szukamy obecnie kandydatów na stanowisko Specjalista ds. księgowości.

Zadania:

  • Wsparcie Działu Księgowego w bieżących zadaniach;
  • Kontrola poprawności danych księgowych;
  • Księgowanie faktur kosztowych;
  • Wykonywanie kalkulacji na potrzeby Działu Księgowości;
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Zarządu;
  • Kontrola terminowości wpływu należności od klientów;
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane Finanse, Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewne);
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, samodzielność, terminowość;
  • Chęć rozwoju w obszarze Księgowości.

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania i umiejętności;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość budowania ścieżki kariery w strukturach firmy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse