Specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim

Opole, opolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-26-53066
Wynagrodzenie: 4000 - 4200 PLN

Dla naszego klienta, wiodącej firmy świadczącej usługi doradczej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lokalizacja: Opole
Zakres Obowiązków:
-Praca w dziale księgowości - zobowiązania, należności, rachunkowość
-Prowadzenie raportów z zestawień księgowych
-Tworzenie sprawozdań finansowych
-Wykonywanie operacji finansowych
-Weryfikacja faktur oraz rozwiązywanie niezgodności
-Kontakt z Klientem

Wymagania:
-Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości w działach: AP, AR, GL
-Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1
-Znajomość języka angielskego na poziomie min. A2
-Dobra zanojomość MS Excel
-Umiejętność pracy w zespole
-Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
-Prywatna opieka zdrowotna
-Ubezpieczenie na życie
-Pakiet Multikafeteria
-Szkolenia wdrażające oraz językowe (język niemiecki)
-Możliwość rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse