Specjalista ds. księgowości / kadr i płac

Orienta Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, kancelarii podatkowo-rachunkowej poszukujemy:

Specjalisty ds. księgowości / kadr i płac

Obowiązki:
Obsługa programów księgowych oraz kadrowo-płacowych;
​Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów;
Prowadzenie ewidencji ryczałtu;
Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych;
Wykorzystywanie w praktyce przepisów prawa podatkowego oraz prawa pracy;
Przygotowywanie rozliczeń podatkowych;
Sporządzanie raportów i sprawozdań.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
Znajomość przepisów podatkowych, przepisów prawa pracy, zasad księgowości oraz ubezpieczeń społecznych;
Mile widziana znajomość programów księgowych i kadrowo-płacowych (Symfonia, Optima, Płatnik);
Bardzo dobra obsługa komputera;
Dokładność, skrupulatność i rzetelność;
Komunikatywność i umiejętność współpracy;
Umiejętność efektywnej organizacji pracy.

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie;
Przyjazne, stymulujące poznawczo środowisko pracy;
Pracę w godzinach 7-15 lub 8-16 od poniedziałku do piątku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.