SPECJALISTA DS. KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNYCH

MPT COMPONENTS Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

MPT COMPONENTS Sp. z o.o. należąca do MPT Group GmbH w związku z uruchamianiem zakładu na terenie Zabrza poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie:
    - spraw kadrowych:
    - spraw księgowych:
  • Wprowadzanie przelewów faktur kosztowych do systemu bankowego.
  • Wystawianie faktur obciążeniowych i przekazywanie ich odbiorcom.
  • Prowadzenie ewidencji faktur i ich dekretacja zgodnie z planem kont.
  • Prowadzenie akt personalnych pracowników.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników.
  • Zgłaszanie pracowników na szkolenia bhp i inne niezbędne do wykonywania pracy.
  • Nadzór nad okresowymi badaniami lekarskimi.
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.
  • Emitowanie ogłoszeń o potrzebach kadrowych w mediach i na portalach internetowych.
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji Spółki.
  • Prowadzenie ewidencji umów pozaprodukcyjnych.
  • Prowadzenie ewidencji wykorzystania pojazdów służbowych.
  • Zamawianie i wydawanie odzieży ochronnej oraz prowadzenie jej ewidencji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowa znajomość prawa pracy i finansowego,
  • wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobre umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i zdolność rozwiązywania problemów,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, na zajmowanym stanowisku;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Pracę w nowo tworzonym zespole;

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się obróbką skrawaniem i tłoczeniem elementów m.in.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse