Specjalista ds. Kontrolingu (m/k)

Michael Page

Pruszków (okolice), mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kontrolingu. Wybrana osoba będzie wspierała biznes w zakresie kalkulacji ofert i kształtowania polityki cenowej.

Informacje o kliencie

Formika jest producentem opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na 4 kontynentach. Dzięki ciągłemu ulepszaniu kultury organizacyjnej budowanej na szacunku, zaufaniu i odpowiedzialności oraz nieprzerywalnym inwestycjom w najnowszą technologię, na przestrzeni lat Formika stała się wiodącym dostawcą na rynku.

Opis stanowiska

  • Analiza rentowności produktów i klientów
  • Wsparcie biznesu w zakresie kalkulacji ofert i kształtowania polityki cenowej
  • Inicjowanie działań zmierzających do poprawy marżowości
  • Finansowa ocena planowanych decyzji biznesowych
  • Budowa modeli kontrolingowych wspierających proces decyzyjny
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej na potrzeby kierownictwa firmy
  • Tworzenie i monitorowanie budżetów operacyjnych oraz planów finansowych
  • Kontrola i analiza wyników firmy oraz kluczowych wskaźników
  • Rozwój i automatyzacja narzędzi raportowania

Profil kandydata

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość rachunkowości zarządczej i controllingu
  • Dobra znajomość rachunkowości finansowej
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Praktyczna znajomość narzędzi BI (preferowany QlikView)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka SQL, VBA, Eureka, Crystal Reports będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawa praca w nowoczesnym, prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Perspektywa rozwoju w ramach struktury Firmy
  • Praca w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Profesjonalne szkolenia
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Systemy premiowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Pruszków (okolice)
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page