specjalista ds. kontrolingu (m/k)

Michael Page

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Michael Page Michael Page

Oferta pracy dla osób z kilkuletnim doświadczeniem w kontrolingu produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z nietuzinkowymi produktami.

Opis stanowiska

  • przygotowywanie raportów, prognoz, analiz;
  • analiza rentowności produktów;
  • analiza i prezentacja miesięcznych wyników oraz interpretacja odchyleń;
  • ścisła współpraca z działami księgowości, sprzedaży, zaopatrzenia i produkcji;
  • kontrola i inicjowanie działań w zakresie optymalizacji kosztów;
  • identyfikacja obszarów do poprawy i proponowanie usprawnień.

Profil kandydata

  • bardzo dobra obsługa MS Excel;
  • dobra znajomość SAP;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne);
  • znajomość zagadnień z zakresu finansów przedsiębiorstw i rachunkowości;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • samodzielność i wysoka motywacja do pracy;
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • język angielski bądź niemiecki na poziomie komunikatywnym (B1/B2).

Oferujemy

Nasz Klient oferuje bogaty pakiet benefitów i pracę z doświadczoną kadrą managerską, od której można się wiele nauczyć.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kędzierzyn-Koźle
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page