Specjalista ds. kontrolingu (k/m)

Trenkwalder

Tychy, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • kalkulacje produktowe wdrożonych oraz nowych wyrobów, przygotowywanie ofert i ścisła współpraca z opiekunami klienta,
  • analiza budżetu rocznego oraz miesięcznych różnic,
  • analiza różnic pomiędzy budżetem, a zleceniami produkcyjnymi,
  • współpraca z działem inżynieringu i produkcyjnym w zakresie obliczania przebiegu i szybkości pracy maszyn,
  • proaktywna identyfikacja słabych punktów kontroli wewnętrznej w pracy operacyjnej zakładu oraz przekazywanie pomysłów doskonalących raportowanie do kontrolera zakładu,
  • przygotowanie regularnych i doraźnych raportów analitycznych dotyczących wykorzystania zasobów (maszyn i pracy bezpośredniej),
  • przygotowywanie i prowadzenie analizy przychodów i wydatków w celu przekazywania miesięcznych wyników zarządowi i kierownictwu,
  • sprawdzanie zgodności kosztów BOM w systemie poprzez aktywne monitorowanie zmian projektu produktu i zmian cen materiałów, przy pomocy innych powiązanych działów,
  • obliczanie kosztów produktów i wsparcie działu sprzedaży w ustalaniu cen,
  • analizy sprzedaży na KAM,
  • raportowanie marży/zysku na produkt, technologie, obszar,
  • kontrola inwestycji/CAPEX,
  • monitorowanie programu wspierającego rozliczanie inwentaryzacji,
  • koordynowanie procesu kapitałowego pod względem dokładności i kompletności; rola partnera dla działu inżynieringu zakładowego - monitorowanie wydatków na projekty inwestycyjne mające na celu nie przekroczenie dopuszczalnej kwoty.

Wymagania stanowiska:
  • min.3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie z branży automotive lub AGD),
  • doświadczenie w pracy z kalkulacją kosztów, benchmarkami, wycenami, kontrolą inwestycji, zatwierdzaniem kosztów,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel), oraz systemów ERP system (Infor, SAP),
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • mile widziana wiedza techniczna, zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów, wysoka komunikatywność.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w strukturze pracodawcy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia,
  • przejrzyste warunki premiowania, 20% premii rocznej KPI,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego, pracy z różnymi kulturami,
  • wykorzystywanie języka angielskiego w swojej codziennej pracy,
  • pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, paczki mikołajkowe, świąteczne,
  • dopłaty do karty sportowej Multisport,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku.
Za proces rekrutacyjny odpowiada Specjalista Rekrutacji Aleksandra Świeca.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy